дома тагови изложба на фотографии

таг: изложба на фотографии

Изложба на фотографии „Носталгија-втор дел“ на Коста Дупчинов

Вечерва (петок) со почеток од 18 часот во Кинотека на Северна Македонија ќе биде отворена втората самостојна изложба на фотографот Коста Дупчинов насловена „Носталгија –...

Најчитани

Препорачуваме