дома тагови изложба фотографии Манчевски

таг: изложба фотографии Манчевски

Изложба фотографии и книга од Милчо Манчевски во МСУ

Утревечер, во 20 часот, во Музејот на современата уметност Скопје ќе биде отворена изложба на фотографии „Таму“ од Милчо Манчевски, а притоа ќе биде...

Најчитани

Препорачуваме