дома тагови кривични пријави

таг: кривични пријави

Кривична за лице кое не почитувало самоизолација и заразило повеќемина со...

МВР до ОЈО ќе поднесе кривична пријава против лицето Ф.К. кое наместо да се придружува до прописите за заштита од ширењето на коронавирусот, спротивно...

Најчитани

Препорачуваме