дома тагови лекарска ординација напад

таг: лекарска ординација напад

Драма во Келн: Уапсена жената која пукала во лекарска ординација, двајца...

Две лица се полесно повредени во пукање во лекарска ординација во Келн. Според првичните информации, повредените го загубиле слухот од пукањето, а жената која...

Најчитани

Препорачуваме