дома тагови летови Загреб-Скопје

таг: летови Загреб-Скопје

„Кроација ерлајнс“ воведува летови од Загреб до Скопје и Атина

Хрватската национална авиокомпанија „Кроација ерлајнс“ објави модифициран распоред за летање за јули, според кој, од средината на овој месец, ќе воведе уште две рути...

Најчитани

Препорачуваме