дома тагови мед

таг: мед

Виена имаат план за медот, а ние ниту за „Медена земја“,...

Пишува: В.Г.Парго Приказната за медот беше и помина како никогаш да не била. „Треската“ околу Оскарите и несудената ѕвезда Атиџе траеше колку и промоцијата за...

Банана + мед формула против болки во грлото

Дали имате хронична кашлица и бронхитис? Пробајте ја оваа мешавина, ќе ги сакате резултатите! Благодарение на моќните својства на медот и бананата, ќе се...

Најчитани

Препорачуваме