дома тагови митови корона

таг: митови корона

Инфектолог ги разбива сите митови за короната и открива зошто вирусот...

Д-р Фахем Јунус, шеф на Оддeлот за инфективни болести на Универзитетот во Мериленд, на Твитер сподели прашања кои мачат многумина за коронавирусот, но и...

Најчитани

Препорачуваме