дома тагови мјузикл Наташа Поплавска

таг: мјузикл Наташа Поплавска

Премиерата на МНТ „Мама Миа!“ ќе не распее предновогодишно

МНТ со песна ќе ја заокружи 2017 година, со распродадена премиера на 24 декември и три изведби на 26, 28 и 29 декември на...

Најчитани

Препорачуваме