дома тагови награда за краток филм

таг: награда за краток филм

Гранд При за „Види ја ти неа“ во Белград

На церемонијата на затворањето на 65. Мартовски-Белградскиот фестивал на документарен и краток филм, вчера вечер во Домот на младите во Белград, „Види ја ти неа“ во режија на Горан Столевски ја...

Најчитани

Препорачуваме