дома тагови олеснување на мерките

таг: олеснување на мерките

Франција и Шпанија почнуваат да излегуваат од изолација

Десетици илјади луѓе во Франција и Шпанија денес повторно започнаа да се ослободуваат од излоација, иако постои страв од втор бран на инфекција во...

Најчитани

Препорачуваме