дома тагови паста за заби

таг: паста за заби

Јод – за зајакнување на ноктите

Денес, веројатно не постои човек кој не користел повидон јод барем еднаш во животот. Тој е одличен антимикробен агенс кој се користи за дезинфекција...

Најчитани

Препорачуваме