дома тагови Патрас

таг: Патрас

И Грција со заострени мерки во насока на ширење на корона...

Грчките власти го потврдија првиот смртен случај  од „COVID-19“ во земјата рано во четвртокот. Пациентот е 66 годишен маж, бил заразен со вирусот пред...

Најчитани

Препорачуваме