дома тагови Пинк

таг: Пинк

Пинк за корона вирусот: Ова беше најстрашната работа во мојот живот...

Примероците од американскиот поп уметник Пинк и нејзиниот 3-годишен син Џемисон за СОВИД-19 испаднаа позитивни. Пред водителката на шоуто, Елен Деџенери, која изминативе денови...

Пинк: Луѓе, јас и син ми сме позитивни, вирусот напаѓа и...

Музичката ѕвезда и нејзиниот 3-годишен син имаат симптоми на вирусот корона: „Јас сум позитивна. Луѓе, вирусот ги напаѓа и младите и старите“ Пејачката Пинк објави...

Најчитани

Препорачуваме