дома тагови полициски хеликоптер

таг: полициски хеликоптер

Се преврте полициски хеликоптер, нема сериозно повредени

Денес околу 11.30 часот пријавено е дека на стара платформа до Полициската станица на Г.П. „Меѓународен Аеродром Скопје“ од кога наполнил гориво хелихоптер на...

Најчитани

Препорачуваме