дома тагови починати корона

таг: починати корона

Дури 39 починати, нови 1237 заболени од 3200 тестирања во изминатото...

Во последните 24 часа се направени 3200 тестирања, а регистрирани се 1237 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 506 -Куманово 34 -Штип 55 -Прилеп 91 -Тетово 51 -Струга 31 -Велес 67 -Битола...

Најчитани

Препорачуваме