дома тагови „Пријатели“

таг: „Пријатели“

Пред триесет години продаваше сладолед, а денес има империја!

Џенифер Анистон денес е една од најомилените ѕвезди на Холивуд, а нејзината заработка достигна неверојатни 150 милиони долари, пренесува веб-страницата  sitcom. Сепак, не беше...

Најчитани

Препорачуваме