дома тагови протокол концерти

таг: протокол концерти

Зборуваме за протоколи: “Архангел” со чиста петка! (ВИДЕО)

За да не ни ги забранат целосно  концертите, култниот уметник Ристо Вртев, на својот неодамнешен концерт во  салата " Борис Трајковски" уште на самиот...

Најчитани

Препорачуваме