дома тагови Рајанер

таг: Рајанер

Драма во Британија: Авион принудно слета поради порака за бомба во...

Авион на летот на компанијата Рајанер од Краков кон Даблин бил принуден да слета, откако во тоалетот била пронајдена порака за поставена бомба. Авионот слетал...

Најчитани

Препорачуваме