дома тагови ЈСП

таг: ЈСП

ЈСП негира селективно давање на месечни студентски билети

Како се приближува крајот на зимскиот семестар и студентите се подготвуваат за враќање на факултет, почнуваат да се нижат и реакциите од незадоволните студенти....

50-ка се враќа под ГТЦ

Градските автобуси со број 50, кои сообраќаат на релација Хиподром-Државна болница, од оваа сабота, според некои извори, ќе добиеле малку изменета маршута, односно се...

Најчитани

Препорачуваме