дома тагови AirAsia

таг: AirAsia

Стјуардесите со заштитна опрема во авионите

Авио сообраќајот се соочува со најголемата криза од неговото постоење. Повеќе од 95 отсто од авионите се приземјени, а сообраќаат само оние кои вршат...

Најчитани

Препорачуваме