дома тагови #coronavirus

таг: #coronavirus

Во Ресен првиот починат од корона вирус

Вирусот зема замав, а ресенчани се во паника и страв дека градот ќе стане нов Дебар. За жал, денеска Ресен само два дена откако...

Најчитани

Препорачуваме