дома тагови #debar

таг: #debar

Во Ресен првиот починат од корона вирус

Вирусот зема замав, а ресенчани се во паника и страв дека градот ќе стане нов Дебар. За жал, денеска Ресен само два дена откако...

Најчитани

Препорачуваме