вторник, јуни 18, 2024
домаНасловнаРезултатите од ДИК може да се најдат на гугл драјв?!

Резултатите од ДИК може да се најдат на гугл драјв?!

ДИК сè уште не може да ги објави податоците од изборите на нивниот веб сајт, па истите се објавени на гугл драјв.

Податоците можете да ги погледнете на овој линк.

Н.Д.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА!

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ