четврток, април 25, 2024
домаЖивотСценаВо продажба влезниците за концертот на Наум Петрески во Хераклеа- Битола

Во продажба влезниците за концертот на Наум Петрески во Хераклеа- Битола

Од денес пуштени се во продажба влезниците за јубилејниот концерт на Наум Петрески во Битола, „35 години Наум”, кој воедно претставува и концертна промоција на албумот „Најдоброто од Наум”.
Концертот ќе се одржи на 04.08 во Хераклеа Битола со почеток од 21 часот, а влезниците по цена од 350 денари можат да се набават преку продажната мрежа на „Купи карти за се“ како и онлајн на следниот линк.
Во текот на идната недела има информации за продажбата на влезници за концертот во Долни Сарај Охрид, кој ќе се одржи на 11.08.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА!

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ